Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Opieka nad maluchami to bardzo skomplikowane zadanie - powinniśmy podejść do tego odpowiedzialnie

Jest znaczna grupa osób, które bardzo kochają maluszki. Opiekują się nimi z ochotą i zawsze mają wiele spokoju. Natychmiast możemy dostrzec to po ich odnoszeniu się do dzieciaczków.
konkursy
Source: flickr.com


łóżko dziecięce
Author: happy_serendipity
Source: http://www.flickr.com


Opieka nad dziećmi w przedszkolu jest ciężka, ponieważ są to bardzo aktywne istotki - mają niespożytą energię i wszędzie ich pełno. Opiekun powinna mieć oczy dookoła głowy i starać się przewidzieć wszystkie przykre konsekwencje przeróżnych dziecięcych idei. Natomiast opieka nad dziećmi do trzeciego roku życia wydaje się pod pewnymi względami jeszcze trudniejsza, ponieważ niektóre dzieci mają wtedy jeszcze problemy z wyraźnym mówieniem albo samodzielnym korzystaniem z WC.

Jeśli chcesz, aby podobne wiadomości pozostały Ci w pamięci na dłużej, sprawdź witrynę (http://www.przedszkoleguzik.pl/metoda-integracji-sensorycznej/), do której odnośnik jest tu. Są w tamtym miejscu bardzo podobne informacje.

Szkraby w tym wieku bywają już też bardzo ruchliwe i ciężko im się skupić na jakiejś rzeczy dłużej niż przez pięć minut. W tym okresie życia nasza kruszyna jest jeszcze za młoda na przedszkole, ale możemy pomyśleć czy dobrym rozwiązaniem nie jest może klub malucha. Przyjmuje się tam maluszki w wieku od roku do 3 lat. W klubie nasz szkrab może być maksymalnie 5 godzin każdego dnia, więc jest to idealne rozwiązanie dla mam, które po urlopie macierzyńskim wróciły do biura na niepełny etat. Klub malucha spowoduje, że nasza pociecha nauczy się funkcjonować w grupie. Będzie to duży plus dla jej rozwoju psychicznego, zwłaszcza jeżeli nie ma rodzeństwa.
Kilka godzin dziennie to świetnie wyważony czas pomiędzy zabawę z kolegami oraz kontaktem z mamą, który korzystnie wpływa na emocjonalny rozwój każdego maluszka.