Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Każdy rodzic chce, żeby jego dziecko było uśmiechnięte - stara się więc spełniać niektóre jego prośby

W dzisiejszych czasach o wiele prościej możemy spełniać pragnienia swoich maluchów, niż jeszcze 40-50 lat wstecz, gdy nasi rodzice byli dziećmi i z powodu socjalizmu nie było niczego w sklepach.


W przeszłości maluchy musiały same wymyślać sobie atrakcje, które wymagały znacznej inwencji twórczej, gdyż nie były w stanie zamówić w sklepach pięknych maskotek albo autka na baterie.
huśtawka podwójna
Author: An eye for my mind
Source: http://www.flickr.com


barwy


Na podwórku istnym luksusem wydawał się być trzepak, na którym wszyscy uprawiali niesamowite akrobacje. Dziś w parkach są stawiane dla najmłodszych piękne place zabaw, gdzie mają możliwość razem z rodzeństwem bawić się do woli na przeróżnego typu drabinkach albo zjeżdżalniach. Jeśli mamy dom oraz ogród, to możemy taki mini plac zabaw urządzić własnym dzieciom u siebie. Będą miały możliwość się bawić przez cały dzień, a mama będzie w stanie ciągle mieć ich na oku. Na dodatek, gdy mamy ogrodzoną działkę, to jesteśmy pewni, że nasze szkraby nie wybiegną niespodziewanie na ulicę. Jednak, co to byłby za plac zabaw bez huśtawki. To wszakże podstawa! Najistotniejsza atrakcja - (symulator bolidu) na każdym placu zabaw. Jeżeli mamy dwójkę szkrabów i nie chcemy, aby wiecznie kłóciły się o kolejkę na huśtawkę, to na pewno przypadnie nam do gustu huśtawka podwójna.

Masz chęć pogłębić swoją wiedzę? Będzie nam przyjemnie, jeżeli w tym celu przeczytasz informacje ze strony (http://ipschool.pl/pl/primaryschool/staff), które dla Ciebie stworzyliśmy w następnym linku.

Wtedy nasze dzieci będą mogły bawić się na niej w tym samym czasie, co sprawi, że będą szczęśliwe i uśmiechnięte.
Unikniemy konfliktów oraz płaczu. Huśtawka podwójna może być elementem dużego placu zabaw albo stać oddzielnie. Jest nawet opcja zakupu huśtawki z zadaszeniem, by uchronić szkraby przed zbyt mocnym słońcem.