Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Jakie wybrać zabawki dla chłopców?

Klocki lego
Author: Michael Bentley
Source: http://www.flickr.com
Superbohaterowie to postacie ukochane przez każdego malucha, które nigdy się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się maluchy na całym świecie już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakikolwiek sposób się zmniejszyć. Trend ten zauważyła znana marka Lego i wypuściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do postaci tych komiksów - na przykład grupy Avengers. Ponadto, zestawy lego super heroes odnoszą się także do innych znanych postaci.

Maluch może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego zaciętym wrogiem, Jokerem. Asortyment jest bardzo duży.
Klocki lego dla dzieci
Author: Lars Plougmann
Source: http://www.flickr.com
Klocki Lego od dekad są nieustannie obecne na rynku europejskim jak również światowym. Ciągle pomagają one rozwijać w najmłodszych pasję jak także niezwykłą ciekawość otaczającym je światem.

Przy nabywaniu zabawek trzeba skoncentrować się przed wszystkim na pragnieniu dziecka. Czy chce ono otrzymać nowiutki wóz strażacki Lego City skonstruowany z najbardziej popularnych klocków na świecie. Przemijają dekady, zjawiają się następne pokolenia dzieci, a równocześnie okazuje się, że klocki Lego wciąż są tymi zabawkami, którymi maluchy ochoczo się bawią. To wszystko powoduje, że ich producenci co chwilę proponują nowe zestawy, z których da się złożyć niesamowite szpitale, kawiarnie czy szkoły.

Przez to też możemy z pewnością wiedzieć, iż jeśli poszukujemy właściwego prezentu imieninowego dla chłopca, to wspaniale spiszą się tu zestawy lego technic. Większość rodziców skarży się, że dzisiejsza młodzież spędza całe dnie na nierozsądnym marnowaniu czasu przed monitorem. Lecz wystarczy się rozejrzeć by zauważyć, że istnieją gry które ułatwiają rozwój wyobraźni, logicznego myślenia czy umiejętności podejmowania szybkich, acz trafnych decyzji. Ta gra to Lego Hobbit, w której Bilbo pomaga krasnoludom w odzyskaniu ich królestwa.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak może tego dokonać, jakie postaci staną na jego drodze i jakie perypetie go czekają podczas tej przygody to zapraszamy do gry. Szczególnie, że akcja toczy się w szybkim tempie, niepozwalającym sobie na jakiekolwiek przestoje - częste zmiany scenerii skutecznie angażują w to co się dzieje na ekranie.
zestaw Lego Technic
Author: Arnaud Ligny
Source: http://www.flickr.com
Co więcej takie zestawy w świetny sposób pozwalają pobudzać młodą wyobraźnię do działania, a to spowoduje, że klocki nagle ożywają i dzieci mogą między sobą tworzyć najróżniejsze scenki. Na dodatek samo złożenie takiego zestawu, choć nie jest ciężkie, to mimo wszystko wymaga skupienia i koncentracji, a to z pewnością również przyczyni się do właściwego rozwoju młodego człowieka.

Kiedy więc pogoda nie motywuje nas do wyjścia z domu możemy zapomnieć o nudzie. Dzięki grze Lego Hobbit zanurzymy się w świat fantazji, w inny świat, gdzie wszystko dzieje się według naszych pomysłów.