Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Jak najlepiej zadbać o swoje dziecko w zimie? Porady dla niewprawionych rodziców

Jeżeli akurat masz swe pierwsze dziecko, wiesz znakomicie, jak wielka wiąże się z tym odpowiedzialność - niemalże każdy rodzic pragnie dać swemu dziecku wszystko to, co najlepsze.
Równocześnie często przy pierwszym dziecku nie mamy praktycznie żadnego doświadczenia, więc bez większego kłopotu jesteśmy w stanie wyobrażać sobie praktycznie wszelkie katastrofy świata, a równocześnie nie wiemy zupełnie, jak dokładnie im zapobiec. Dzisiaj zatem pierwsza porada - jak ubrać swoje dziecko zimą i czy w tym okresie trzeba o nie jakoś specjalnie dbać?


Ubierz dziecko ciepło!


Praktycznie każdy z nas zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że dziecko trzeba ubierać ciepło - niewątpliwie trochę cieplej niż siebie, gdyż dziecko w wózeczku nie potrafi rozgrzać się poruszaniem się, jednak z drugiej strony nie możesz dziecka ubrać za ciepło. Jeśli będziesz przegrzewać dziecko, dla przykładu zakładając mu latem czapki zimowe dla dzieci, wtedy możesz być praktycznie pewien, że dziecko będzie Ci niemal cały czas chorowało, gdyż w ogóle nie będzie odporne. Czapki zimowe dla dzieci należy nakładać dziecku zimą, jednak również nie możesz przesadzać z liczą wszelkiego rodzaju warstw ubrania czy kocyków - bez wątpliwości powinieneś starać się odnaleźć złoty środek.


Witaminy i suplementy


Ciąża
Author: iStockphoto.com


Jeżeli Twe dziecko ma kiepską odporność, wtedy możesz również podawać mu różnego rodzaju witaminy czy suplementy Diety.
Musisz zachęcić swoje dziecko w szczególności do jedzenia warzyw oraz owoców, gdyż to akurat w nich znajduje się mnóstwo wszelkiego rodzaju witamin w czystej postaci. Dobrym pomysłem będzie niewątpliwie również zachęcenie dziecka do picia tranu w dowolnej postaci.