Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Nie możesz przegrzać swojego dziecka - jak odpowiednio dobrać jego strój do panującej pogody?

Pojawienie się na świecie dziecka oczywiście jest jednym z najważniejszych momentów w życiu niemal każdego z nas.
Gdy jesteś rodzicem, całkowicie zrozumiałe jest, iż będziesz chciał dla swego dziecka wszystkiego, co najlepsze, a równocześnie będziesz starał się ochronić je przed wszystkimi zagrożeniami. Jednym z skutków takiego podejścia jest niewłaściwie ubieranie dzieci - tak mocno pragniemy, żeby dziecku nie było chłodno i aby się nie przeziębiło, iż ubieramy je za ciepło. Jak zapobiegać tego rodzaju sytuacjom i znaleźć złoty środek?


Ubranie dla niemowląt


Przedszkolak
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com


Jeśli chodzi o niemowlęta, zwykle to właśnie w ich wypadku zakładamy zbyt dużo warstw różnego rodzaju odzieży.

Próbujesz znaleźć inne takiego typu źródła? Kliknij ten odnośnik - więcej zobaczysz w tekście, który proponuje pokrewne tematy.

Zwykle wydaje nam się, że czapeczka dla noworodka jest obligatoryjna w przypadku każdego wyjścia na zewnątrz i w większości wypadków na pewno jest to prawda, jednakże trzeba mieć na uwadze, iż latem, kiedy na dworze jest około trzydziestu stopni, raczej nie należy dziecku zakładać takiej czapeczki. Także zimą czapeczka dla noworodka powinna być lekka 0 niewątpliwie nie będziemy nakładać dziecku grubej wełnianej czapki, bowiem nie ma to żadnego sensu.


Trochę starsze dzieci


zamówienie
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com


W przypadku trochę starszych dzieci doskonale sprawdza się zasada, żeby ubierać je idealnie tak, jak ubieramy sami siebie.

Wejdź na ten link i przeczytaj tam uwagi o nas (http://www.scootive.pl/hulajnoga-czesci/141-zaciski). Gdy wynikną jakiekolwiek wątpliwości, to chętnie Ci na wszystkie odpiszemy.

Jeżeli wybieracie się w sierpniu na popołudniowy spacer, wtedy czapki dla dziewczynek i chłopców raczej nie sprawdzą się dobrze.
Pamiętaj, iż kilkuletnie dziecko ma idealnie taką samą temperaturę organizmu jak Ty, a jednocześnie jego wrażliwość na temperaturę na zewnątrz niczym nie różni się od Twojej. Mając to na uwadze, bez wątpliwości nie będziesz więcej niepotrzebnie przegrzewał swoich dzieci.