Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Własnym dzieciom pragniemy dać wszystko to co najlepsze

Od gdy tylko na świecie pojawi się taka mała istotka robimy wszystko, by maluchowi nie brakowało niczego.


To wszystko ma swoje źródło w miłości - bezkresnej i bezwarunkowej. Takie maluchy rosną więc otulone tą miłością, która raz na jakiś czas jest nie wyłącznie ślepa, ale również może dołożyć maluszkowi wiele stresu później.
maluchy
Author: Bill & Vicki T
Source: http://www.flickr.com


zestaw
Author: flattop341


Niemożliwe? Naturalnie, że możliwe, tylko w tym ogromie uczucia do brzdąca trudno to dostrzec.

Jeżeli zafascynował Cię ten artykuł, to w tym miejscu jest notka spod linku (http://www.goldenbox.com.pl/pudelka-ozdobne.html), która również ma bardzo interesujące informacje na prezentowany tutaj temat.

Od najmłodszych lat przecież maluchy mają zagwarantowane wszystko to, czego potrzebują. Wraz z wiekiem staramy się ofiarowywać im to, o co poproszą - bo przecież tak trudno jest odmówić własnemu dziecku. Z tej miłości staramy się otaczać nasze maluchy swojego rodzaju parasolem ochronnym - i to takim niezniszczalnym. Chronimy więc te biedne maluchy przed całym złem świata. Śmiało wtrącamy się w zabawy dzieci gdy tylko dostrzeżemy, iż ktoś choćby słowem uraził nasze maluchy. Kochani rodzice - nie tędy droga. Nawet maluchy powinni uczyć się na własnych błędach tego, iż życie to nie same przyjemności, lecz również czasami i przykre doświadczenia. W jaki sposób mają się o tym przekonać, skoro my nie dopuszczamy go do takich sytuacji. Miejcie na uwadze, że maluchy taka sielanka czeka jedynie do czasu, póki nie pójdą do przedszkola. Tam muszą sobie radzić sami, a z pewnością nie będą na to gotowi, aby stawić czoła przeciwnościom. Czy na tym ma się opierać uczucie rodzica, że funduje dziecku taki stres?


skarpetki
Author: Gatta
Source: Gatta


Należy kochać własne dzieciaczki - tego nikt nie neguje.
Niech to będzie jednakże niesłychanie dojrzała miłość, wtedy wyposażymy je w to, co życiu najistotniejsze, czyli w umiejętność radzenia sobie samemu w trudnych sytuacjach.