Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Maluchy są dla rodziców najcudowniejszym darem i dlatego zawsze chcą dla nich tego, co najlepsze - także dobrego przedszkola

Przez pierwszy okres życia maleństwa mama spędza razem z nim w domu każdą chwilę, ponieważ nie musi chodzić do pracy. Później jednak szkrab musi iść w przysłowiowy świat i nauczyć się funkcjonowania w grupie z innymi dziećmi.


Kiedy nasze ukochane dziecko jest już na tyle duże, by zapisać je do przedszkola, to zazwyczaj przeżywamy to intensywniej aniżeli ono.
przedszkole
Author: Cheryl
Source: http://www.flickr.com


Skrzat raduje się, że będzie miał szansę bawić się z rówieśnikami (szczególnie jeżeli jest jedynakiem), a rodzice martwią się już o jego przyszłe przyjaźnie czy ewentualne choroby. By wybrać odpowiadające nam przedszkole warto zasięgnąć rad u przyjaciół, którzy już przerobili cały ten proces lub zasiąść przed komputerem i czytać opinie o rekomendowanych placówkach. W wyborze dobrego przedszkola może nam pomóc kilka podpowiedzi. Najważniejsze jest wyżywienie - jak będą karmić nasze dziecko. Należy dowiedzieć się czy przedszkole ma własna kuchnię czy katering i jak prezentuje się przykładowe menu na cały tydz. Musimy pomyśleć czy proponowane jedzenie jest wartościowe czy raczej niezdrowe.

Gdy będziesz szukać dodatkowych danych na temat omawiany w niniejszym poście, to wejdź na stronę (www.varsovia.edu.pl/) - na pewno te materiały także Cię zaciekawią.

Drugą sprawą wydaje się być ilość dzieci w grupie - dobrze byłoby, żeby były one niewielkie. Następna istotna sprawa to posiadanie swojego ogrodu. Powinniśmy sprawdzić czy ma on ogrodzenie i jak interesujące są tam urządzenia.
Pamiętajmy, że jesienią oraz wiosną maluchy będą spędzać tam mnóstwo czasu, więc nie powinny się nudzić. Ostatnią sprawą, ale nie mniej ważną, jest personel - musi być on miły, cierpliwy i profesjonalny.