Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Na podwórku pada? Najlepiej spędź ten czas z najbliższymi! w jaki sposób? Przy dobrej grze planszowej!

W danych czasach zabawy rodzinne, takie jak granie w gry planszowe w czasie paskudnej pogody wydaje się, iż odrobinę "odeszły w cień" z powodu ukazania się takich gadżetów jak choćby komputery, tablety, komórki, oraz ich bardziej zaawansowanych alternatyw, takich jak choćby laptopy czy smartfony, a nawet coraz bardziej znane smartwatche.
Jak się jednak okazuje, wiele dzieci w ogóle nie chce jak większość myśli "przesiadywać z nosem w ekranie", a jedynie bardziej rodzinnie spędzać czas. Wspomniane wyżej gry planszowe są doskonałym wyjściem dla nie tylko tego dzieciaka, ale również jego rodziny.


gry
Author: JAGA
Source: JAGA


W danej chwili panuje tak nazywana "era komputera" - przez co wielu spośród nas, szczególnie dzieciaków, które się w niej urodziły - po zapominali, że nadal istnieje coś takiego jak nasz świat "Zewnętrzny" albo jest w taki sposób wychowywany, że tablet czy laptop jest to jego najlepszy "przyjaciel". Wielu rodziców, z powodu zazwyczaj braku czasu, daje dziecku, które mu "przeszkadza" tablet albo telefon, na którym ono tak naprawdę "zajmuje się sobą". Niestety jak ukazało już dość dużo badań, takiego typu "zajmowanie się sobą" coraz częściej powoduje u coraz młodszych dzieciaków uzależnienie od komputera lub powoduje, iż dziecko zamiast bawić się, szuka "rozrywek" w sieci internetowej, gdzie nigdy nie wiadomo, na co oraz na kogo trafi.
Najlepszym wyjściem, by dziecko "nie po zamykało się w sobie", jest tak naprawdę spędzanie z nim więcej czasu, chociażby grając z nim w różne gry, które to będą rozwijać jego własną imaginację, uczyć sporo interesujących rzecz, a ponad wszystko - spowodują, iż my sami poświęcimy dziecku należną mu uwagę.

Czy komentarze z serwisu pod naszym tekstem Cię zaciekawiły? Może masz ochotę cokolwiek do nich dopisać? Będzie to dla nas z pewnością szalenie ważne.

br>
Opisywana tu kwestia jest według Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to wejdź do serwisu przedszkole muzyczne wrocław, który proponuje zbliżone zagadnienia.

Dobrze po dobierany gry planszowe sprawią przyjemność nie tylko dziecku, ale również nam samym, budując przy okazji dobre relacje między rodzicem a jego dzieckiem.