Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób skompletować wyprawkę dla dziecka?

Nabycie wyprawki dla malucha to jedno z pierwszych wyzwań, jakie stoi przed początkującymi rodzicielami.


Siłą rzeczy nie znają się oni na dziecięcych przedmiotach, natomiast każdy, kogo pytają o poradę poleca im co innego.


Nawilżacz do pokoju dziecka
Author: easement
Source: http://www.flickr.com/photos/easement/2729375921/


Z tej przyczyny ja (ażeby jeszcze bardziej zamieszać w głowach) przedstawiam przewodnik po wyprawce. Ponieważ sama doskonale zdaję sobie sprawę z tego, ile zupełnie niepotrzebnych rzeczy młodzi rodziciele potrafią zakupić, skupię się tylko na absolutnie niezbędnych akcesoriach, bez jakich rodzic się nie obędzie. Moim sądem lepiej będzie mieć na początku zbyt mało rzeczy i potem coś dokupić (albo otrzymać w prezencie) niż nabyć wszystko, co wciska sprzedawca w sklepie i potem zastanawiać się, do czego to miało posłużyć oraz w jaki sposób to się stało, iż przez pierwszy rok zupełnie nie było potrzebne.


śpiący kot
Author: Lindsay Attaway
Source: http://www.flickr.com
ubrania dla niemowląt
Author: PSIORTAL .pl
Source: http://www.flickr.com


Ubrania dla niemowląt. Największy kłopot przy sprawunkach zawsze jest z doborem typu i ilości ubrań. Szkół jest mnóstwo, i prawdopodobnie każda mama posiada inną hipotezę w tym temacie. body - najodpowiedniej nabyć zapinane z przodu, nie zaś wkładane przez głowę, bowiem na początku z trudem będzie owo przekładanie szło.http://www.angelka.pl/fotografia-noworodkowa/ (szczegółyna ten temat- Fotograf Angelka)Jeżeli mamy maluchy zimowe, kup w większości body z długim rękawem. Kiedy maluchy są wiosenno-letnie wtenczas body powinny być w większości z króciutkim rękawkiem. Pajace, czyli śpiochy z długimi rękawkami, także nabywamy w ograniczonych ilościach. Część troszeczkę grubsza, część zwykła bawełniana. Liczba proporcjonalna do body. Jeśli dziecko jest wiosenno-letnie wtenczas miast pajaców możesz nabyć śpioszki.


To, co będzie najbardziej niezbędne to pieluszki wielorazowe, jakie spełniają niezmiernie wiele rozmaitych ról (podkłady, śliniaki, ścierki, chusteczki itp.). Bezwzględnie warto je mieć. Mym zdaniem 5 sztuk pieluszek tetrowych oraz jedna sztuka flanelowej (jest grubsza) powinny w zupełności starczyć na dziecko