Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Najpiękniejszym darem dla wszystkich zakochanych bywa ich dziecko - od pierwszej chwili po narodzinach kochają je całą duszą

Wiele par marzy o tym, żeby mieć dziecko. Kiedy uda im się zrealizować to marzenie, są zazwyczaj w siódmym niebie. Kobieta zwykle czuje to znacznie intensywnie, ponieważ to ona nosi pod sercem nowe życie.
Lekarz endokrynolog
Author: COM SALUD Agencia de comunicación
Source: http://www.flickr.com


Pierwszy rok życie swojego potomka matka jest z nim, ponieważ przebywa na urlopie macierzyńskim. Później zaczynają się schody, ponieważ rodzicielka jest zobligowana wrócić do pracy. Często wówczas pomocne okazują się babcie albo trzeba zatrudnić nianię.

Jeśli omawiana kwestia Cię naprawdę fascynuje, to bez zwłoki kliknij tutaj - to niezwykle ważna treść, która też Cię zainteresuje!

Kiedy jednak nasza pociecha podrośnie na tyle, żeby zapisać ją do przedszkola, to powinniśmy pomyśleć, jaką placówkę wytypować. Jeżeli mieszkamy w Warszawie, a uściślając na jej prawym brzegu, to trzeba szukać placówki, która będzie blisko naszego mieszania. Jeżeli niezbędne jest nam przedszkole Białołęka ma przynajmniej kilka rewelacyjnych placówek, gdzie nasz berbeć będzie się wyśmienicie czuł oraz prawidłowo rozwijał. Dzisiaj przedszkola spełniają wyśrubowane normy dotyczące bezpieczeństwa oraz menu. Możemy więc być pewni, że nasz osesek będzie miał najlepszą opiekę. Sam fakt wyprawy do przedszkola będzie dla niego na pewno sporym przeżyciem, w szczególności jeżeli jest jedynakiem. Tam spotka rówieśników i w końcu będzie mógł się z nimi bawić. Przy zapisie dziecka do przedszkola warto zapytać czy posiadają plac zabaw oraz jak organizują brzdącom czas, by te się nie nudziły.
Dobrze byłoby, jeżeli usłyszymy, że opiekunki stawiają na rozwój intelektualny i emocjonalny bobasów i przez to wymyślają im różne zabawy.