Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób profesjonalnie wydłużyć włosy w zakładzie fryzjerskim i samodzielnie

Nierzadko zdarza się tak, że włosy, mimo wielu wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych, są krótkie lub jest ich niewiele. Jeżeli nie potrafimy wspomóc ich w inny sposób, warto pomyśleć nad przedłużeniem włosów.


jak przedłużać włosy
Author: Wójcik
Source: Wójcik


Jednak tak w zasadzie, jak przedłużać włosy?


Zdarza się tak, że decyzja o wydłużeniu nie jest przemyślana w stu procentach. Warto wówczas wykorzystać domowe sposoby przedłużania włosów. Idealną decyzją jest sposób na tzw. klipsy, czyli wydłużanie włosów taśmami włosów umieszczonych na klipsach. Jesteśmy w stanie przeprowadzić to w pełni samodzielnie. Wystarczy podzielić włosy pasmami i doczepić do nich pasmo włosów. Dzięki tej metodzie dowiemy się, czy wymarzone włosy są dopasowane do naszej twarzy i czy odpowiednio czujemy się w takim uczesaniu. Dużą wygodę zapewnia fakt, że "doczepki" można w dowolnym momencie ściągnąć i powrócić do dawnej fryzury. Gdy mamy nastrój na diametralną zmianę, ale zdajemy sobie sprawę, że tak samo szybko może zostać niechciana, najprostszym sposobem staje się po prostu... peruka. Z jej pomocą pozyskamy dowolną fryzurę i w razie potrzeby po prostu ją zmienimy lub ściągniemy. Jeśli jednak wolimy oddać nasze włosy pod opiekę specjalistów oferta zakładów fryzjerskich jest niezwykle rozbudowana. Znaną metodą jest również keratynowe przedłużanie włosów. przy pomocy ciepła, pasemka włosów posiadają keratynową łuskę na końcach. Pod wpływem wysokiej temperatury pasma scalają się z prawdziwymi włosami. Mimo że do tej usługi stosowana jest temperatura 180 stopni, to i tak jest ona mniejsza niż ta, która jest stosowana np. przy używaniu prostownicy. Metoda zapewnia wygodę przez trzy miesiące. Po upływie tego czasu pasma ściąga się za pomocą specjalnego urządzenia. Prostym i znanym rozstrzygnięciem pytania "Jak przedłużać włosy?" jest sposób japoński. Polega na tym, aby przymocować pasmo przy użyciu warkoczyka i małej gumki. To przedłużenie utrzymuje się ok. 1 miesiąca. Jedną z nowszych metod przedłużania jest wykorzystanie do tego celu lasera. Łączenia pomiędzy włosami a pasemkami są delikatne, cienkie i niemal niedostrzegalne. "Doczepki" wytrzymują nawet do sześciu miesięcy.
Farbowanie lub używanie prostownicy absolutnie ich nie niszczy. Sposób ten jest naprawdę długotrwały.


Sposoby przedłużania włosów pozwalają nam w zrealizowaniu wymarzonych fryzur.

Masz ochotę poznać sporo szczegółów na ten zajmujący temat? Więc ten tekst doczytaj i sprawdź (https://1000klockow.pl/) kolejną stronę pod tym linkiem.

Warto więc zapoznać się z ofertami zakładów fryzjerskich i wybrać to, co najodpowiedniejsze dla nas.