Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Warte uwagi pomysły na upominek z okazji chrztu. Jaki prezent warto wręczyć maleństwu na upamiętnienie wspaniałego dnia?

Każdy, kto miał przyjemność zostać rodzicem chrzestnym zapewne zdaje sobie sprawę, jak wielkim wyzwaniem jest wybranie upominku dla maluszka. Powinniśmy zatroszczyć się o to, aby upominek, jaki wręczamy w dniu chrztu stanowił pamiątkę na wiele lat. Choć w sklepach z gadżetami dla dzieci możemy znaleźć bardzo dużo niebanalnych rozwiązań, dużą część z nich nie potrafi podkreślić charakteru tak wspaniałego dnia, którym jest chrzest.


chrzest
Author: Franz Johann Morgenbesser
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy rodzice chrzestni powinni zdawać sobie sprawę, iż dzieci w czasie niemowlęctwa nie są w stanie zapamiętać, jak wyglądała określona uroczystość oraz kto był podczas niej obecny, a co za tym idzie warto wybrać taki prezent z okazji dnia chrztu, jaki upamiętni ten wyjątkowy moment. Niesamowicie ciekawym prezentem jest komplet do chrztu dla dziewczynki, jaki po pewnym czasie może nieść za sobą wielką wartość sentymentalną. Komplet do chrztu dla dziewczynki jesteśmy w stanie kupić w szczególnie ciekawym fasonie, który podkreśli uroczystość cudownego dnia. Niesamowicie ciekawym prezentem jest również medalik, który możemy wręczyć zarówno dla chłopca, jak również dla dziewczynki. Złoty medalik także jest cudowną pamiątką na wiele lat. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest też wręczanie maluszkom dzienników, w których najbliższa rodzina może upamiętniać istotne momenty z życia swojej pociechy. Wklejając ciekawe zdjęcia oraz notując istotne uroczystości także mamy możliwość, aby zapewnić dziecku cudowną pamiątkę. Od niedawna możemy znaleźć w sklepach z prezentami dla maluszków srebrne gadżety, jak np. smoczki, czy grzechotki, jakie również nabierają z latami dużej wartości sentymentalnej. Nie wolno zapominać, iż najwspanialszą pamiątką są dla maluszka zdjęcia, a co za tym idzie opłaca się wykonywać ich jak najwięcej zarówno w dniu chrztu, jak także innych świąt i dni codziennych.


chrzestny
Author: Franz Johann Morgenbesser
Source: http://www.flickr.com
Rodzice chrzestni mogą także założyć dla dziecka lokatę, która zagwarantuje dziecku świetny start w przyszłość. Lokaty bankowe oraz polisy mogą pochwalić się dziś bardzo dużym zainteresowaniem i decyduje się na nie sporo rodziców chrzestnych, którzy chcą wręczyć dla maleństwa niebanalny upominek, jaki w przyszłości potrafi zaowocować wielkimi korzyściami.