Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Co to jest Melissa and Doug, co robi ta spółka i kto jest ich odbiorcami?

Nie od dzisiaj wiadomo, iż jedną z bezkonkurencyjnych procedur nauczania ludzi, szczególnie takich najmłodszych jest edukacja poprzez frajdę. Wszakże zabawki potrafią zostać wbrew pozorom, bardzo niebezpieczne, jeśli zostały wyprodukowane przykładowo z surowców nie przeznaczonych do tego typu użytku.


Dlatego też należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na zalety dydaktyczne zabawek, ale także na prawdopodobne ryzyko jakie może być z niniejszym powiązane.


powiększenie - prezent
Author: barnimages.com
Source: http://www.flickr.com


Idzie np. o to, aby (jeżeli zabawka jest z plastiku) surowiec nie okazał się być zbyt delikatny lub jeśli dany przedmiot obłożony jest farbą, to ażeby nie była ona trująca. A jeśli jeszcze dodatkowo takowe zabawki posiadają wysokie walory szkolne, to zdają się być to zabawki idealne. I takie okazują się być także wszystkie towary spółki Melissa and Doug, jakich (co warto zaznaczyć) jest w ofercie przeszło dwa tysiące. firma ta wytwarza je od przeszło 20 lat oraz pełni wszelkie standardy bezpieczeństwa obowiązujące na takich rynkach jak północnoamerykański, europejski lub azjatycki.
melissa and doug
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com


Wzorcowe zabawki spółki Melissa and Doug to magnesowe układanki nauczające poławiania rybek lub insektów, klasyczne zabawki do piaskownicy, zatem łopatka lub wiaderko i przykładowo wszelkie zdrapywanki.


Firma Melissa and Doug posiada w swojej ofercie zabawki dla dzieci w różnorodnym wieku: od młodszych do tych już trochę bardziej zaawansowanych wiekiem. Należałoby wspomnieć, że wszelakie charakteryzują się dużą jakością wykonania, bezpieczeństwem używania oraz wysokimi regułami edukacyjnymi.