Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Poduszka do karmienia jako wartościowy produkt

Każda rodzicielka powinna wiedzieć że przy karmieniu piersią poduszka niesłychanie wspomaga.


Zdarzają się okresy, kiedy malec domaga się piersi nawet co godzinę, w związku z tym tak ważne jest, żeby było mamie wygodnie i aby wyselekcjonować stosowną poduszkę do karmienia.


problemy
Author: gina pina
Source: http://www.flickr.com
rehabilitacja
Author: Ben Sutherland
Source: http://www.flickr.com


Dobór poduszek do karmienia piersią jest wielki. Wzory poduszek do karmienia są częstokroć sporządzone we współpracy z fachowcami. Poduszka uszyta jest z najlepszej jakości atestowanych materiałów, bezproblemowa do prania.

Zainteresował Cię wpis artykuł? To przejdź do oferty badania prenatalne wrocław, by zaznajomić się z dodatkowymi informacjami na ten temat, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Musi ona umożliwiać pleckom i głowie malucha odpowiednie podparcie, nie powinna więc być zanadto puszysta, zapadająca się pod obciążeniem ciała malucha. Doskonała poduszka do karmienia powinna cały czas zostawać we właściwym miejscu, a nie przemieszczać się przy najdrobniejszym ruchu. Winna posiadać też zdejmowany pokrowiec, najlepiej z bawełny, jaki jest możliwość bez trudu wyczyścić i uprać.


poduszka do karmienia
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com


Poduszka do karmienia sprawdza się zwłaszcza w pierwszych tygodniach po porodzie, kiedy dziecko jest maleńkie, a komfortowe ułożenie się w czasie karmienia bywa uciążliwe. Do większej części sylwetek pasuje poduszka w kształcie litery C, jaka daje należyte podparcie dla ramienia i umożliwia optymalne ustawienie malucha.


Można zdecydować się na poduszkę ze specjalnym pasem i możnością zaczepienia jej naokoło pasa, lub bez tej opcji. Na rynku są również wyjątkowe poduszki dla bliźniaków, jak również w wersji podróżnej, łatwe do transportowania dzięki swym mniejszym formatom.


Poniektóre mamy cenią poduszki w postaci podpory w trakcie snu w ciąży, które potem wykorzystują do karmienia maluszka. Poduszka do karmienia jest cennym wyrobem, jaki sprawdza się szczególnie w pierwszych tygodniach po porodzie.