Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Kiedy dziecko zjawia się w rodzinie dobrze jest myśleć o poduszce

To cudowny czas, gdy niemowlaczek zjawia się w rodzinie. Warto mieć przyszykowane wszelkie potrzebne akcesoria, by zagwarantować maleństwu i mamie potrzebny komfort.


Jeżeli chcemy karmić maleństwo piersią, warto pomyśleć o właściwej poduszce.
Możemy wykorzystać zwykłą poduszkę, wszakże, gdy nabędziemy tę uszytą specjalnie do karmienia, zyskamy gwarancję, że będzie dobrze maluchowi i mamusi. Istnieje sporo poduszek. Istotne jest to, by wytypowana poduszka do karmienia miała właściwą wielkość. Nazbyt mała może sprawić, że dziecko będzie się czasami z niej zsuwało.

Nie obawiaj się, nasze linki (https://www.scootive.pl/friends) są bardzo wciągające oraz, co najbardziej istotne, są w każdym przypadku aktualne i przydatne. Gdy poszukujesz jakichś informacji, to zapraszamy do nas.

Powinna być także usztywniona, co zagwarantuje dziecku stabilne oparcie podczas karmienia. W zbyt miękkiej poduszce ciało dziecka będzie się zsuwało do środka. Tak mogłoby się dziać w trakcie używania zwyczajnych poduszek.


poduszki do karmienia
Source: pixabay


zabawki dla niemowląt
Author: pontipino.pl
Source: pontipino.pl


Oczywiście równie istotny jest materiał z którego zrobiona jest poduszka do karmienia. Winien być on miły w dotyku i posiadać wszelakie konieczne atesty. Materiał winien być jeszcze antyalergiczny.

Pod tym linkiem opublikowana jest jeszcze inna strona opisująca taką tematykę. Zobacz także podobny świeży wpis (http://www.demostenes.com.pl/jezyki/angielski/) na taki temat. On też jest godny uwagi.

Jeżeli chodzi o wypełnienie poduchy, istotne jest, by nie było go nazbyt mało. Najlepsze są włókna sylikonowe, posiadające właściwą sprężystość oraz przepuszczające powietrze. Możemy również wybrać poduszki zrobione z pianki. Są one dość sztywne, wygodne dla dziecka jak również nie szeleszczą przy poruszaniu się oseska, jak robią to poduszki wypełnione styropianem. Zadbajmy również o dobrą wysokość naszej poduszki. Pamiętajmy dodatkowo o tym, aby wytypowana poduszka miała zdejmowany pokrowiec, jaki można swobodnie wyczyścić.
Jak widać sporo jest drobiazgów o które trzeba zadbać nabywając poduszkę do karmienia. Jest to wszakże wybór istotny i należy go dokonywać starannie.