Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Czy zabiegi przedłużania krótkich włosów są bezpieczne?

Niemało kobiet nie jest zadowolonych z kondycji swoich włosów. Okazują się krótkie, rzadkie i zaniedbane. Szansą na rozwiązanie tego problemu są coraz bardziej znane zabiegi przedłużania krótkich włosów. Warto dowiedzieć się więc, czy przedłużanie krótkich włosów to efektowny, a równocześnie bezpieczny zabieg.
przedłużanie krótkich włosów
Author: Enrico Strocchi
Source: http://www.flickr.com


Czy każda kobieta może się mu poddać?


Modę na przedłużanie krótkich włosów zapoczątkowały oczywiście słynne celebrytki, które bardzo chętnie kontrolowały długość oraz gęstość swoich fryzur. Gęste, lśniące włosy chciałaby mieć każda kobieta, a już na pewno jest to ważne w showbiznesie.

Pasjonuje Cię opisywana tematyka? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury (https://jadenapodlasie.pl/oferty/noclegi/hotele) innego tego rodzaju artykułu - on również jest warty uwagi.

Niezwykle szybko ze świata gwiazd moda ta rozpowszechniła się na całym świecie. Obecnie w naszym kraju jest zdecydowanie więcej kobiet, które mają zamiar zdecydować się na tego typu zabieg.


Dwustronny materac z kolekcji TRENTE w opcji H3
Author: Beds.pl
Source: Beds.pl


Niestety nie każda kobieta może poddawać swoje włosy tego typu zabiegom. Należy pamiętać, iż proces przedłużania włosów jest niestety niezwykle szkodliwy dla struktury naszych naturalnych włosów. Jeżeli więc kobieta dysponuje bardzo łamliwymi i cienkimi włosami, raczej powinna bardzo dokładnie przemyśleć możliwość przedłużania włosów. Problem w tym, że zabieg może w dużym stopniu pogłębić jej kłopoty, w związku z tym w niektórych przypadkach znacznie lepiej zrezygnować z tej możliwości.


Jeżeli jednak nasze włosy są w całkiem niezłym stanie, a oprócz tego naszym planem jest posiadanie długiej, lśniącej fryzury, zapewne przedłużanie włosów to coś odpowiedniego dla nas! Do przedłużania najczęściej stosuje się specjalne pasemka, jakie niezwykle często tworzone są na specjalne zamówienie.

Zaczekaj sekundę! Zaintrygował Cię artykuł? Masz chęć na kolejne dodatkowe info (itb.pl/)? To miłe. Kliknij w poniższy link i przekieruj się do witryny z wątkami na omawiany temat.

Najczęściej dołączane włosy są proste, chociaż w większości salonów fryzjerskich istnieje sposobność doczepienia włosów kręconych albo falowanych.


urodziny dziecka
Author: Christian Stocker
Source: http://www.flickr.com


Długość oraz metoda doczepiania włosów w niezwykle wielu sytuacjach uzależniona bywa od struktury włosów, ich długości itd. Istotne jest również odpowiednie dobranie odcieni włosów.
Niezwykle istotne jest, żeby w trakcie całego zabiegu, nieustannie współpracować z fryzjerem, który dokładnie podpowie nam, które rozwiązanie oraz metoda doczepiania włosów jest najlepsza. Tylko wtedy będziemy pewni, że efekt finalny będzie zadowalający, a równocześnie nasze włosy przez dłuższy czas pozostaną lśniące i zadbane.