Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Zabawki na znakomitym poziomie, o zaawansowanej technologii

Zabawka Furby
Author: Michael Bentley
Source: http://www.flickr.com
Czym cechuje się zabawka Furby, pytają zainteresowani rodzice? Jej możliwości są wręcz bezgraniczne, dlatego tak szczególnie podoba się maluchom. Najczęściej można też przyłapać rodzica na zabawie Furbym. Kolejnych cech charakteru zabawka nabiera podczas jej użytkowania, dlatego perfekcyjne podejście może ukształtować to, jaka będzie kiedyś. Magiczne cechy charakteru Furbiego to nie jedyny atut tej interaktywnej maskotki. Jej ukształtowana z naszą pomocą osobowość może zaowocować piękną, obopólną przyjaźnią na długo. Oczywiście na początku, gdy karmimy malucha piersią czy butelką nie musimy go mieć, ponieważ tylko będzie gromadziło kurz i zawadzać.

Jednak w chwili, kiedy nasza pociecha już sama siedzi i zaczyna zjadać również inne rzeczy poza mlekiem, zakup takiego krzesełka wiele ułatwia. Po pierwsze, dziecko jest w nim bezpieczne. Naturalnie trzeba kupić stabilne krzesełko wysokiej jakości, najlepiej polecone przez kogoś. Ważne, żeby miało wygodne siedzisko i ewentualnie szelki, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie. Świetnym pomysłem na prezent są bez wątpienia klocki – nie tylko znane na całym świecie Lego, których kolejne serie są marketingową ripostą przemysłu zabawkarskiego na kolejne produkcje filmowe. Po seriach Gwiezdne Wojny, Indiana Jonesa, możemy teraz nabyć Władcę Pierścieni i Hobbita.

Zamiast o tego typu zestawach pomyślmy o klockach dla małych konstruktorów. Poza Lego produkują je firmy Meccano, Eitec czy Bloco. Tego typu klocki dostarczają nie tylko rozrywki, ale uczą logicznego myślenia i wzbogacają wyobraźnię przestrzenną. Są wytwarzane dla dzieci w różnym wieku i w bardzo szerokim zakresie tematycznym.
Jeżeli posiadamy jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, przyjrzyjmy się naszym pociechom. Dziewczynka, która bawi się lalką, zazwyczaj naśladuje zachowania podpatrzone u opiekunów.

Wszystkie dziewczynki zazwyczaj bawią się w mamy. Wożą swoje lalki w wózeczkach, zmieniają im pieluchy, karmią i utulają do snu. W taki sposób przygotowują się do roli matki. Ale to nie odosobniona sytuacja. Sami najbliżsi są w stanie kształtować konkretne wzorce u swoich dzieci. Zabawka smoby kuchnia umożliwia dziewczynce wczuć się w rolę pani domu.

Możemy włączyć się do zabawy i zrobić z dzieckiem potrawę, nauczając je, by potempozmywało naczynia (zabawka ma również zlew). Przyszłe kuchareczki oswajają się ze sprzętem kuchennym oraz wyrabiają w sobie nawyk robienia domowych posiłków. Krzesełko do karmienia (zakupy.linkbaby.pl) to także wygoda. Maluszek siedzi niedaleko nas, przy stole, lecz ponieważ ma swój niewielki blat nie trzeba się obawiać, że ściągnie ze stołu serwetę czy zastawę. Ponadto, blat i wszystkie inne części krzesełka są łatwe do umycia, zatem naszemu maluchowi nic nie zagraża. Meble dla dzieci powinny dawać gwarancję bezpieczeństwa! Interesującą ofertę mebli dziecięcych, spełniającą ten wymóg przedstawia firma Klupś. To wygodne, nadzwyczaj wielobarwne meble, przy których projektowaniu zastosowano bardzo oryginalne rozwiązania. Dla spragnionych świata obieżyświatów zaprojektowano kolekcję o nazwie Safari, małe królewny uroczo zapadną w sen w swych książęcych łóżeczkach, a miłośnikom Zoo w harcach będzie asystować wesoła żyrafa lub niedźwiadek. Meble Klupś podarują maluchom i noworodkom spokojne sny. A rodzice, by usłyszeć spokojny, miarowy oddech swego dziecka mogą pokusić się zakup niani elektronicznej.