Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Zima jest taką porą roku w Polsce, którą jedni lubią, a inni nienawidzą

W ostatnim czasie ludzie skarżą się na zimy w naszym kraju. Nie mamy mrozu ani śniegu, zatem martwi to dzieci. Bywa mokro i ponuro - dorośli mają depresje.


Jest zmienna oraz nieprzewidywalna aura - wiele ludzi choruje.
Dziecko z pluszakiem
Author: Miles Bannan
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli pomyśleć chwilę nad zimami w naszym kraju, to ostatnie lata pokazują, że naprawdę coś niepokojącego dzieje się z tą pogodą.

Pragniesz poznać inne równie pomocne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj łóżko 80x200 metalowe, a na pewno nie odczujesz rozczarowania.

Szkraby niemal nigdy nie widzą śniegu w czasie ferii, co w latach młodości naszych babć byłoby nie do uwierzenia. Nieprzewidywalność oraz kapryśność pogody także niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Często czujemy się zmęczeni. Zmiany temperatur powodują też, że nie zawsze jesteśmy pewni jak się ubrać. To z kolei może prowadzić do przeziębień, gdy ubierzemy się nazbyt cienko, a na ulicy będzie wietrznie i nieprzyjemnie. Wobec tego warto kupić dla całej rodziny ciepłe i miłe w dotyku szlafroki. Oczywiście dla dzieci powinny być one wyjątkowe, aby zachęciło to nasze maluchy do ich zakładania. Szlafrok chłopięcy może posiadać wyszyte na przykład logo ulubionego teamu piłkarskiego lub twarz głównego aktora z ulubionego filmu akcji - chociażby z Gwiezdnych Wojen. Warto, aby nasz synek wybrał szlafrok osobiście - przecież to on ma się w nim dobrze czuć. Każdy rodzic wie, że po kąpieli ich maluchy uwielbiają siedzieć z nimi w salonie i nie mają ochoty iść do łóżka. Bawią się oraz biegają.


Aby w zimowe wieczory mogły to robić bez strachu, że zachorują, to powinny mieć ubrane rzecz jasna szlafrok. Musimy je tego nauczyć - najlepiej samemu dając dobry przykład.