Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Dodatki dla matki i dziecka.

Do kupienia w sklepie internetowym wózki wielofunkcyjne oraz pasy poporodowe dla matek w okazyjnych cenach.
Wózki wielofunkcyjne posiadają wiele zalet. Raz wyda się pieniądze i ma się problem z głowy. W przypadku modeli „2 w 1” zapewniony jest - wózek z gondolą dla dziecka, które musi podróżować w pozycji leżącej i spacerówkę dla starszego.

kilk!
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Wózek wielofunkcyjny charakteryzuje się nowoczesnym i sportowym designem. Na wózku można zamontować fotelik samochodowy. Nowoczesna konstrukcja włącza wszystkie korzyści wózka klasycznego, zmieniając jego wygląd. Wózek z łatwością zamienia się z dziecinnego na spacerówkę. Stelaż z aluminium zapewnia wózkowi wytrzymałość, piękny wygląd oraz lekkość. Regulowane rączki oraz przestronne nosidło zapewnia komfort zarówno rodzicom jak i dziecku. Tapicerka stworzona została z wysokiej jakości materiałów. Siedzisko spacerowe obraca się zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

4 bardzo duże piankowe koła, zapewniają bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Oferowane przez nas wózki wielofunkcyjne dziecięce, posiadają szeroką paletę kolorystyczną.

Nie wstydź się - w szukaniu ciekawego Cię postu kontynuuj klikanie (www.copyline.pl/) w kolejne linki. W końcu na pewno odnajdziesz coś ciekawego.

Do każdej konstrukcji dołączone są też przydatne dodatki, takie jak torby, czy kosze na zakupy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi rodzajami oferowanych przez nas produktów!

Zakładanie pasa poporodowego jest powszechną praktyką na całym świecie. Szerokie oraz wygodne zapięcie na rzep, pozwala na swobodne dopasowanie pasa do brzuszka dając poczucie komfortu. Pas poporodowy (polecany sklep) polecany jest po porodach fizjologicznych – umacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne; po porodach operacyjnych – ochrania przed wystąpieniem przepukliny pooperacyjnej, zapewnia poczucie pewności i bezpieczeństwa, łagodzi bóle rany pooperacyjnej; ułatwia też wczesne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, wzmacniających mięśnie brzucha. Systematyczne korzystanie z pasa i wykonywanie odpowiednich ćwiczeń gimnastycznych przyspiesza powrót do sylwetki sprzed ciąży.


Ciąża
Author: Mario Emiliano Fernandez
Source: http://www.flickr.com
W celu prawidłowego dobrania rozmiaru, należy dokonać pomiaru obwodu brzucha, a następnie wybrać rozmiar z tabeli na pudełku.Pas poporodowy przechowuje się w oryginalnym kartonie, w suchym i zacienionym pomieszczeniu. Pas poporodowy pierze się ręcznie w temperaturze 40°C przy użyciu delikatnych środków piorących, na przykład przeznaczonych do prania wełny.

Nie można dopuszczać do mocnego zabrudzenia.

Jeżeli poszukujesz podobnych informacji na opisywany wątek, to też rzuć okiem na monitory interaktywne analogiczne portale, które podnoszą tę kwestię.

Nie można prasować! Nie należy chlorować! Stosowanie pasa należy skonsultować z doktorem. Podczas noszenia pasa zalecane jest wykonywanie prostego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ciągłe używanie pasa bez wykonywania ćwiczeń, może doprowadzić do osłabienia mięśni na brzuchu.